Meeskond

Siim Soplepmann
Tegevjuht, Diotech OÜ

Siim on viimased 8 aastat olnud seotud tehnoloogiaettevõtetes arendustöö elluviimisega. Enne Diotech-ga liitumist töötas Siim äriarendajana superkondensaatorite tootmis- ning arendusettevõttes.

Siim omandas kõrghariduse USA-st Macalester-i Kolledžist ning Barcelona Ülikoolist. Ühtlasi on Siimul lõpetamisel Ärikorralduse magistrikraad (MBA) Tallinna Tehnikaülikoolis.

Mart Moora
Arendus- ja finantsjuht, Diotech OÜ

Enne Diotech-ga liitumist töötas Mart teadus- ja arendustegevuse konsultandina. Suurimad projektid on seotud energeetika ja tööstusvalgustusega.

Mart omandas kõrghariduse USA-st Towson-i Ülikoolist ja Suurbritanniast Cambridge-i Ülikoolist. Ühtlasi on Mardil magistrikraad majanduses Tartu Ülikoolist.

Siim Küünal
Müügijuht, Diotech OÜ

Siim aitab klientidel saavutada energiasäästu läbi uudseima valgus- või päikseelektrijaama tehnoloogia lahenduste.

Lisaks on Siim Tallinna Tehnikaülikooli inseneriteaduskonna doktorant ning materjalide ja nanotehnoloogia külalislektor.

Siimu missiooniks on jätkusuutlike ja energiasäästlike lahenduste väljatöötamine ning promomine. Teaduspõhine lähenemine ja nutikas optimeerimine on innovatsiooni valemiks. Diotech OÜ kannab endas kõiki eelnimetatud põhimõtteid.

Janek Kirss
Projektijuht, Diotech Electric OÜ

Janekil on üle 10-aastane kogemus sise- ja väliselektripaigaldiste ehituses ja hoolduses.

Suurem osa Janeki varasemast tööst on olnud seotud elektriehituse tööde juhtimisega.

Janek omab elektriehituse B1-pädevust. Ühtlasi on Janek sertifitseeritud päikeseelektrijaamade paigaldaja.

Taras Josiptšuk
Projektijuht, Diotech Electric OÜ

Tarasil on elektritööde kogemus aastast 2011. Ta on õppinud TTÜ Eesti Mereakadeemias jõuseadmete erialal, mis hõlmab endas elektrotehnikat, elektroonikat, automaatikat, elektriseadmete käitu, tehnilist joonestamist, termodünaamikat ja külmaseadmeid.

Tema töökogemused on elektripaigaldiste ehituses ja projekteerimises alates kaubandus- ja büroopindadest, tööstushoonetest kuni korterite ja eramuteni. Tarasi tööülesanneteks Diotech Electricus on eelarvestada projekte, juhtida elektritöid ning nõustada kliente. Tema kompetentsi kuuluvad KNX ja DALI juhtsüsteemid, osaliselt ka multimeedia, side ja automaatika lahendused.

Mikk Helleste
Müügijuht, Diotech OÜ

Kogemuste pagas on Mikul mitmekesine. Enne Diotech-iga liitumist töötas Mikk energeetika valdkonnas tootejuhina, kus ühed suurimad projektid olid seotud valgustusega. Ühtlasi on Mikk töötanud 6 aastat tootmissektoris projektijuhina, kus peamiselt toodeti ja paigaldati terasest ehituskonstruktsioone Skandinaavia klientidele.

Mikul on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis tootearenduse ja tootmistehnika erialal.

Diotech-is on Miku peamisteks ülesanneteks kliendisuhete loomine ja hoidmine Põhja-Eesti piirkonnas.

Tõnu Biedermann
Projektijuht, Diotech OÜ

Tõnul on 17-aastane töökogemus elektrivõrkude remondi, hoolduse ja juhtimise alal. Enne Diotechiga liitumist oli Tõnu elektrienergia jaotussüsteemi operaator. Omab elektrialast  A- pädevust. Tõnul on omandatud tehnikateaduse bakalaureusekraad Eesti Maaülikoolis energiakasutuse erialal. Tõnu tööülesanneteks Diotechis on eelarvestada projekte, juhtida elektritöid, teostada käidu ülevaatusi.

Sten Vään
Projekteerija, Diotech Oü

Viimase kuue aasta jooksul on Sten omandanud teadmisi ning oskusi sise-elektripaigaldiste ehitamises. Lisaks on eelnevad töökogemused arendanud Steni oskusi eelarvestamises, projekteerimises ning projektijuhtimises.

Sten on omandatud Tallinna Tehnikakõrgkoolis rakendusliku kõrghariduse elektritehnika erialal ning talle on väljastatud elektrialane „B“ pädevus. Steni tööülesanneteks Diotech-is on elektripaigaldiste ning päikesejaamade projektide koostamine.

Hardy Kallas
Joonestaja/eelarvestaja, Diotech OÜ

Hardy on õppinud Võrumaa kutsehariduskeskuses mehhatroonikat.

Peamisteks tööülesanneteks Diotech-is on joonestamine/projekteerimine ja eelarvete koostamine.

Vabal ajal huvitub Hardy elektrotehnikast, automaatikast ning arvutitest.